Radi by sme Vás upozornili na benefity, ktoré sú naším hosťom k dispozícii priamo v stredisku:

 

  • 10% zľava VEVERICA ŠPORT - Požičovňa top, race, freeride lyží, snowboardov a kompletný servis a nastavenia výstroja. Požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje, prilieb a doplnkov pre dospelých aj deti.

 

 V stredisku sú rôzne atraktivity ako Detská aréna, Snowpark na zjazdovke Jelení Grúň, freeride terény, snowbike a snowscoote.

 

Aj milovníci bežeckého lyžovania si prídu na svoje na okruhoch Lúčky a Jasná - Tri vody o dĺžke 4 km. Možnosť zábavy je v blízkom francúzskom kabarete, kasíne, diskotéke, či bowlingu. Pobyt si možno spestriť aj návštevou blízkych jaskýň alebo Aquaparku Tatralandia, či Thermalparku Bešeňová.

 

Stredisko SKI park Jasná otvára ďalšie atrakcie:

 

  • HAPPY END - disco club, ktorý rozprúdi nočný život v Jasnej

 

  • APRÉS SKI PROGRAM - jazdy na ratraku, večera zážitkov, ski snow

 

  • BERNARDINO - prvá detská reštaurácia na svahu

 

Chcete sa kochať nádhernými výhľadmi a nechce sa vám absolvovať náročný výstup ? Neďaleko penziónu je údolná stanica lanovky, ktorá vás vyvezie takmer až na vrchol Chopku(2024) druhého najvyššieho vrcholu Nízkych tatier. Odtiaľ môžete absolvovať nádherné hrebeňové túry napríklad aj na dominantu Nízkych Tatier - Ďumbier (2043).

 

V rámci relaxu môžete vyskúšať blízku tarzániu, zjazd na horských bicykloch či potešiť sa pohľadom na nádherné Vrbické pleso, ktoré sa nachádza 5 minút chôdze od nášho penziónu.